#1 2008-11-29 16:57:25

Patroszyciel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 7

Kilka Słów O s2.ba

Witam

moje zdanie jest takie jest to łatwy serwer jeżeli umie się grać. Bośniacy są raczej nastawieni pokojowo lecz im silniejszy gracz tym trzeba ostrożniej podchodzić, ja zacząłem grę tam drugiego maja tego roku wtedy też gracz numer jeden miał 6k popa a ja miałem w swojej okolicy  z 16 wrogich graczy, kilka razy odnosiłem porażki bo GT'ki na mnie najeżdżały i moje pałeczki stawały się mielonką ale było kilka zwycięstw kiedy to pałeczki nadziewały się na gromy, centuriony i nawet osadników a teraz z tych 16 graczy został 1 który jest w moim sojuszu (odłamie). Na początku byłem w sojuszu JA potem w CV potem w VV potem znowu w JA i teraz znowu w VV> Polaka na tym serwerze nie ma żadnego bynajmniej nikogo nie znam takiego a sporo profili widziałem.
Więc podsumowując serwer jest łatwy jeżeli się potrafi grać, trzeba wybrać albo sztuka dyplomacji albo siła ognia, Bośniacy są uczciwi więc spokojnie można z nimi zawierać pakty, no i takie różne w razie pytań lub waszych doświadczeń z tego serwa (jeżeli ktoś tam grał) proszę pisać pod tematem

Pozdrawiam Patroszyciel

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xxl.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.metin-2.pun.pl www.westinfo.pun.pl www.h2o-world.pun.pl